נקי - בגדים מכונה אורגנית לתינוקות - זום אין על אריג לבן

Our Organic Baby Clothing Stor(e)y

6.jpg

NAKÍ הוא בוטיק בגדי תינוקות מכותנה אורגנית רכה ונעימה בעלת תקן GOT.
הפריטים שאנו מייבאים  מעוצבים ומיוצרים על ידי המותגים המובילים בעולם של אופנה אורגנית לתינוקות. אנו בוחרים באהבה ובתשומת לב פריטי איכות שמגיעים אליכן מפורטוגל, קליפורניה, דנמרק, לונדון, אוסטרליה ועוד.  

NAKÍ בא לעולם מהצורך שלנו להלביש את ילדנו בבגדים יפים, נוחים, פרקטיים, ועם כמה שפחות כימיקלים ורעלנים.

כשהגדולה שלנו נולדה, שמענו מכל כיוון שנהוג לכבס לתינוק מראש את כל הבדים שבאים איתו במגע (מצעים, ביגוד, שמיכות). לא התווכחנו וכיבסנו, אבל גם שאלנו את עצמנו "למה בעצם?". עם החיפוש אחר התשובה, נחשפנו לעולם שלם על אודות תעשיית האופנה בכלל והייצור ההמוני של כותנה בפרט.

אחרי שהבנו למה ממליצים לעשות את זה, ולמה זה לא ממש משנה, חיפשנו את האלטרנטיבה: בגדים אורגניים לתינוקות. לא היה קל למצוא כאלה פריטים ליד הבית, ונדרשה עבודת מחקר באינטרנט, קנייה מחו"ל, המתנה מייגעת, ריצות לדואר והחלפות.

הצורך הזה הבשיל לאט לכדי המותג NAKÍ. המותג שלנו הוקם כדי להוות אלטרנטיבה אורגנית, נגישה והוגנת בעולם בגדי התינוקות.

עבורנו ביגוד אורגני הוא לא רק טרנד אקו-שיווקי חדש. אנחנו מתכוונים לכך. כשהתינוקות שלכם לובשים NAKÍ, אתם לא צריכים להיות מוטרדים במה ספוגה הכותנה שבאה במגע עם העור העדין שלהם. בגדי התינוקות שאנו בוחרים מיוצרים מכותנה אורגנית רכה ונעימה בעלת תקן GOT, ובכך הם נקיים מכימיקלים וחומרים הדברה.

הפקה וייצור של ביגוד אורגני העומד בתקן העולמי יקרים משמעותית מכותנה רגילה. חשוב לנו לבחור ולהציע בגדי תינוקות אורגניים באיכות גבוהה אך גם בעלות סבירה, ומבלי להתפשר על אופן תהליכי הגידול, הייצור והאספקה, על מנת שבארון שלכם יהיו גם  פריטים אורגניים.  

 

הפריטים שאנו מציעים לא סתם יפים. אנו מוודאים שהם גם נוחים, עמידים ופרקטיים, כדי שהתינוקות שלכם ילבשו אותם באופן יומיומי (ויראו סופר-חמודים).

ועוד קצת – אנחנו מאוד משתדלים, אבל אנחנו לא מושלמים. תתפסו אותנו לובשים גם בגדים לא אורגניים, נוסעים במכונית ומשתמשים בשקיות ניילון. פשוט פחות. וזה אולי המפתח לשינוי.

SIMPLE

ORGANIC

ECO-SPIRIT

BUY BETTER, NOT MORE